אודות קבוצת זנזורי נדל''ן


מר פרדי זנזורי ז''ל מקבל את התואר ''רב-קבלן'' מידי בכירי ההתאחדות.
מר פרדי זנזורי ז"ל מקבל את התואר "רב-קבלן" מידי בכירי ההתאחדות.

קבוצת זנזורי נדל"ן הינה קבוצה המורכבת ממספר חברות פרטיות מבוססות מתחום הנדל"ן, העוסקות באחזקות, ייזום, ביצוע ובנייה של פרויקטים בסדרי גודל שונים.   IMG_2718 את הקבוצה הקים לפני כ 50 שנה מר פרדי זנזורי ז"ל, מהקבלנים הוותיקים והמוערכים בישראל ומוותיקי התאחדות בוני הארץ ובעל התואר "רב-קבלן" שמעניקה ההתאחדות לבכיריה. about02 בכל אחד מהפרויקטים הרבים של הקבוצה לאורך השנים בולטים הניסיון העשיר שנצבר, הבניה החכמה, היעילה והמעשית, האחריות כלפי הרוכשים, השירות לאורך כל התהליך והחתירה לשביעות רצונם של הלקוחות והספקים. לקבוצה ניסיון רב ברכישת קרקעות בדרך של "עסקאות קומבינציה" והיא ביצעה פרויקטים כאלה לשביעות רצונה ולשביעות רצונם המלאה של בעלי הקרקע והלקוחות. מסיבה זאת מעורבת הקבוצה גם במספר פרויקטים של פינוי ובינוי ותמ"א 38 הדומים מאד באופיים ל"עסקת קומבינציה". כיום, מנהל את הקבוצה הקבלן והיזם רפי זנזורי (50) שהרחיב את פעילות הקבוצה לתחומי נדל"ן לתעשייה, מסחר ומלונאות. ניסיונו העשיר במסגרת הקבוצה ומחוצה לה מאפשר לקבוצה למנף את נכסיה, יכולותיה והידע שלה, תוך שמירה על הזהירות והאחריות הנדרשת בענף המורכב ממצבים גמישים המשתנים בסביבתנו הסוערת. רפי זנזורי משמש יו"ר ארגון הקבלנים והבונים בנתניה מאז שנת 2005. הצלחתו המרשימה של הארגון בהנהגתו, הביאה להיבחרו מחדש לתפקיד, ברב קולות מוחץ, פעם אחר פעם. מנכ"ל משותף בקבוצה הוא בני זנזורי (40) שלו ניסיון עשיר של למעלה מ 20 שנה בתחום, בין השאר כשעבד בצמוד לאביו פרדי בחברות המשפחתיות. הערך המוסף שמביא עימו בני בתחום הביצוע, וההתמחות שלו בשיטות בנייה חדשות, הינם בעלי ערך רב לחברה ולקוחותיה.

וקצת יותר...
אצלנו בקבוצת זנזורי נדל"ן, בעוד חלק מלקוחותינו רוכשים דירות כ"נכסים מניבים", אחרים רואים ברכישת דירה את ההשקעה הגדולה של חייהם, ועבור חלק נכבד מדובר בהוצאה לעתיד לשנים הבאות שכוללת את מיטב חסכונותיהם.
אנחנו מבינים כי עבור מרבית המשפחות דירה או הבית בו הם חיים, מהווים את החלק הארי בתיק ההשקעות המשפחתי וראויים ליחס כזה. חברותנו מתגאות בבחירת הקרקעות בעלות פוטנציאל הצמיחה והמיקום האטרקטיביים ביותר, בקרבה למוסדות חינוך וקהילה עבור הילדים, מרכזי מסחר ותרבות, וכמובן סביבה מתפתחת בעלת נגישות גבוהה – וכל זאת על מנת להבטיח שהבית אותו רוכשים אינו רק איכותי, מרווח וחלומי, אלא גם השקעה חכמה ונבונה לאורך שנים שתפקידה להבטיח את עתידם.
התייחסות זהה קיימת כמובן גם כלפי בעלי קרקעות ובעלי דירות בפרויקטים של פינוי בינוי.פרוייקט כזה מצליח כשכל הצדדים מרויחים ואנו מתייחסים אליהם כשותפים ובעלי עניין ראשיים בבניין. אנו יודעים כי קיים חשש מהלא נודע ביציאה לדרך משותפת כזאת ומנסים לצמצם את אי הוודאות והספקות. אנחנו גאים לומר כי הניסיון שלנו מלמד שההשקעה בפרטים בבניין מייצרת בסוף הדרך, לנו ולשותפים, כדאיות כלכלית גדולה ועליית שווי הנכסים עבור כל הצדדים.
אנחנו משתדלים יותר! החל מבחירת המגרש דרך עבודה צמודה ומוקפדת עם צוותי התכנון ועבודה של צוותי הבניה המקצועיים והמעולים שלנו, תחת ההשגחה הצמודה של מנהלי העבודה המוסמכים שלנו והקבלן עצמו.
בקבוצת זנזורי נדל"ן האנשים מהם הלקוח רוכש את הדירה הם גם אלה שאותם יפגוש בהמשך באתר הבניה. יתרה מכך, אנחנו מבינים שכל אחד אוהב את ביתו בצורה שונה, ולכן, ברכישת דירה מקבוצתנו, יגלה הרוכש עד כמה ייעוץ אחראי ואכפתי הוא בעל פוטנציאל חיסכון כספי עצום בשינויים ורכישות מיותרות.
רבים מהרוכשים אצלנו הם לקוחות חוזרים או כאלה שקיבלו המלצה חמה מלקוחות וותיקים שלנו כי בקבוצת זנזורי נדל"ן אנחנו מאמינים ששירות טוב הוא חובה, ושביעות רצון של הלקוחות משתלמת גם לנו.

 

קבוצת זנזורי נדל"ן – ברוכים הבאים הביתה!

מלאו את הפרטים ונציגינו יחזרו אליכם:
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.