הרצל 85 נתניה

בכניסה המרכזית לעיר, במיקום אטרקטיבי ונגיש, מרחק של מטרים ספורים מהקניון, מהשוק העירוני ומוקדי מסחר וממשל חשובים נוספים, במקום בו היציאה והכניסה לעיר קלות ביותר כמו גם הקרבה לאיזורי התעשייה, מוקם בניין בן 9 קומות, 2 דירות בלבד בכל קומה.
הדירות בנות 4 חדרים מתאימות במיוחד למשפחות צעירות או זוגות וותיקים וכן להשקעה נדל"נית.
הבניין ייבנה בבנייה מודרנית, התכנון והעיצוב מהמתקדמים שיש, והאיכות, כמו תמיד בפרויקטים של קבוצת זנזורי נדל"ן, בלתי מתפשרת.
הבניין מוקם על הציר המרכזי (רחוב הרצל) שעירית נתניה שמה לה למטרה לפתח כחלק מפרויקט התחדשות עירונית, ובשנים הקרובות האזור צפוי לשנות את פניו (מומלץ לצפות ולעיין בתכניות העירייה המופיעות כאן בלשונית התחדשות עירונית).

logo_tall_square_200x200אם אתם רוצים להתמקם במקום הנגיש והמרכזי ביותר בעיר, או מחפשים השקעה נדל"נית משתלמת – אין מקום טוב יותר! זו ההזדמנות וזה המקום בשבילכם!
נפתחה ההרשמה לרכישה

להמחשה בלבד. רק המפרט הטכני כפי שיחתם בהסכם מחייב את החברה.

 

logo_tall_square_200x200עירית נתניה שמה לה למטרה לחדש את מרכז העיר בכלל ואת רחוב הרצל רבתי בפרט. ראש העיר, הגברת מרים פיירברג-איכר התבטאה בנושא:"הגיעה העת להעמיק ולהעצים את איכותה של העיר הותיקה, אותו לב פועם, אשר בו החלה האגדה של העיר נתניה. אנו שמחים וגאים להציג בפניכם את תכנית הפעולה והיישום להתחדשות מרכז העיר".
לאחרונה נערך כנס התחדשות מרכז העיר והוצגו בו תכניות הפעולה המרשימות. קישורים לכנס ולמצגת נמצאים בעמוד זה:
מצגת העירייה להתחדשות עירונית

 

קח אותי לשם

waze
מלאו את הפרטים ונציגינו יחזרו אליכם:
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.